Tarnystę Vilniuje baigė anglakalbės bendruomenės kunigas

 Tarptautinės anglakalbės bendruomenės pamaldose Vilniaus ev. liuteronų bažnyčioje liepos 9 d. su parapija atsisveikino kunigas Jimas Wagneris. Amerikietis ev. liuteronų kunigas su žmona Diane Vilniuje tarnavo nuo 2013 m. rudens. Ši diena jiedviem bei penkiems jų vaikams su šeimomis buvo itin reikšminga ir dėl to, kad būtent Lietuvoje kun. J. Wagneris baigė 44-erių metų kunigo tarnystę. „Visuomet džiaukitės Viešpatyje! Ir vėl kartoju: džiaukitės! Jūsų meilumas tebūna žinomas visiems. Viešpats yra arti! Nieku per daug nesirūpinkite, bet visuose reikaluose malda ir prašymu su padėka jūsų troškimai tesidaro žinomi Dievui. Ir Dievo ramybė, pranokstanti bet kokį supratimą, sergės jūsų širdis ir mintis Kristuje Jėzuje,“ – šiais Biblijos žodžiais (Fil 4 ,4-7) kun. J. Wagneris atsisveikino su savo parapijiečiais Vilniuje. Čia kunigas dalyvavo ir Danijos prekybos rūmų (Danish chamber of commerce) vienijamos bendruomenės gyvenime.

 Pamaldų pabaigoje kunigą J. Wagnerį ir jo žmoną Dianę (beje, birželio 10 d. šventusius auksinį santuokos jubiliejų) palaimino LELB vyskupas Mindaugas Sabutis.

 Ankstų liepos 13 d. rytą J. ir D. Wagneriai išvyko atgal į JAV, kur įsikurs nedideliame Vinonos (Winona) miestelyje Minesotos valstijoje. Už pastarųjų ketverių metų patirtį kun. J. Wagneris su žmona dėkoja Lietuvos ev. liuteronų bažnyčiai ir Vilniaus parapijai, Amerikos ev. liuteronų bažnyčios (ELCA) pasaulio misijų skyriui, Vilniaus danų bendruomenei ir daugybei Vilniuje sutiktų žmonių, o taip pat bičiuliams ir giminaičiams, kurie juos palaikė ir už juos meldėsi šios tarnystės metu.   

 Artimiausius mėnesius Vilniaus tarptautinę bažnyčią (International Church of Vilnius), kurios ištakos Vilniaus ev. liuteronų parapijoje siekia 1996 m. pradžią, laikinai aptarnaus skirtingų konfesijų svečiai dvasininkai. Naujo nuolatinio ev. liuteronų kunigo iš Jungtinių Valstijų bendruomenė viliasi sulaukti iki šių metų advento.

 „Lietuvos evangelikų kelias“, 2017 Nr.7-8 
« July 2024 »
MoTuWeThFrSaSu
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31