Eugenija Andriulienė

 Eugenija Andrulienė gimė 1940 metais gegužės men. 27 dieną lietuvio ir vokietės šeimoje. Vėliau į pasaulį atkeliavo trys jos broliai. Visų vaikystė prabėgo Kaune, Šančiuose. Po karo jos tėvą su šeima perkėlė dirbti į Vilnių. Tėvas tuo metu dirbo spaustuvėje. Nuo to laiko jie ir liko gyventi Vilniuje. Eugenijos mama mirė kai Eugenijai buvo vos 21 metai, tad gyvenimas Eugenijos nelepino. Dar mamai esant gyvai Eugenija pradejo dirbti telegrafe ir tuo pačiu metu mokėsi. Įgijusi vidurinį išsilavinimą dirbo sekretore Vidaus reikalų ministerijoje, Lietuvos kultūros fonde admnistratore, kanceliarijos vedėja. Net išėjusi į pensiją Eugenija buvo labai aktyvi: aplankė daug šalių, 10 metų gyveno Vokietijoje. Ji visada stengėsi padėti kitiems, padėjo broliams, jų vaikams ir anūkams. Ji iš visos širdies stengėsi padėti sergantiems, seniems, vienišiems žmonėms. Paguosdavo juos žodiu, aplankydavo, pasidalindavo šiltais pietumis, nepamiršdavo atnešti gėlių. Visa tai buvo nuoširdus rūpestis kitais.Eugenija gebėjo suburti žmones, niekad nepamiršdavo giminių ir draugų gimtadienių, vardadienių ir kitų gražių progų. Tai buvo mylintis žmogus. Gyvenimo akimirkas ji užfiksuodavo fotoaparatu, nes labai mėgo fotografuoti.

 Ji darbavosi ir Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčioje. Buvo aktyvi Senjorų klubo narė, dalyvaudavo visuose Bažnytiniuose renginiuose. Taip pat padėjo darbuotis „Sandoros“ labdaros organizacijoje, tvarkant labdarą ir ją dalinant ne tik parapijiečiams bet ir kitiems Vilniaus miesto socialai remtiniems piliečiams. Ir čia ji pasižymėjo išskirtiniu darbštumu ir rūpestingumu bei tolerancija. Niekada neskirstydavo darbų į sunkius ir lengvus, visada dirbdavo ten kur buvo reikalinga. Netikėtai užklupusi sunki liga dar labiau išryškino jos tvirtą būdą. Ji nesiskundė“ kodel jai“ tokia liga, bet juokaudama stengėsi išsklaidyti slogią nuotaiką. Visi ją lankantys tą matė.

 Netekome aktyvios parapijietės 2014 -08-27 dieną Ji palaidota Vilniuje Saulės kapinėse šeimos kape prie mamos. Liko liūdintys broliai su šeimomis ir draugai. Ji liks visų atmintyje. 
« July 2024 »
MoTuWeThFrSaSu
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31